Oferty pracy

Informatyk – IT Support Specialist

Miejsce: Grabska 9 Niepolomice, małopolskie, umowa o pracę, pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa dużego biura, fabryki w zakresie technicznym,

  • wsparcie bezpośrednie oraz zdalne dla użytkowników,

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach pracowników,

instalacja i konfiguracja urządzeń technicznych i komputerów,

  • obsługa infrastruktury sieciowej biura,

zgłaszanie poważniejszych usterek do odpowiedniego serwisu,

  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów w oparciu o platformę zgłoszeniową,

  • przyjmowanie dostaw i inwentaryzacja sprzętu komputerowego.

Nasze wymagania

  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • wykształcenie co najmniej technikum o profilu informatycznym lub kierunkowe studia wyższe,
  • dobra wiedza techniczna w zakresu sprzętu komputerowego,
  • dobra znajomość technologii sieciowych,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu MS Office,
  • znajomość systemów Windows/Linux/MacOS,
  • umiejętność proaktywnego pozyskiwania informacji w celu rozwiązywania bieżących problemów IT,
  • dobra komunikatywność i swoboda w pracy z ludźmi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w ServiceDesk/HelpDesk,
  • mile widziana znajomość Active Directory, Azure, VMware AirWatch,
  • chęć do rozwijania swoich umiejętności i nabywania nowej wiedzy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;

  • Możliwość rozwoju, a w tym pozyskania nowej wiedzy i umiejętności.

Wyślij nam swoje CV na [email protected]

Nie zapomnij dodać klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Technet Paweł Bydłosz z siedzibą w Busku Zdroju os. Piłsudskiego 11/58.”